Русский (RU)English (UK)Czech (CZ)

18-19 listopada 2017, Warszawa. Seminarium: Paradoksy Świadomości – praktyczne warsztaty z modelowania systemowego.18-19 listopada 2017, Warszawa.
Seminarium: Paradoksy Świadomości – praktyczne warsztaty z modelowania systemowego.

”W życiu nie zawiera paradoksów tam, gdzie nie ma człowieka”, - Sergiej  Kusznir


Problemem czy zagadnieniem jest to, co człowiek sam to takim nazywa. To może być relacja z innymi, rodzinne czy jakieś inne pojęcie szczęścia, wolność finansowa czy inne rodzaj swobody, rozwój osobisty, zdrowie, a raczej jego brak, lenistwo, depresja, apatia, strach czy zadowolenie i tak dalej. Jest nim to wszystko, co człowiek  próbuje w sobie  zmienić, ale … z jakiegoś powodu nie może , nie potrafi sformułować sobie  pożądanych celów, do nich zmierzać i w końcu osiągać.
Na przykład ktoś mówi:” Ja chcę założyć rodzinę” a tak naprawdę robi wszystko odwrotne. Czy on/ona są skuteczni? Tak, tylko w odwrotnym kierunku. Robią wszystko,  żeby jej nie założyć. Okazuje się, że dopóki człowiek sam sobie nie uświadomi  sensu  zakładania rodziny, a raczej niezakładania, dopóty będzie krążyć w koło zaplątując się w sobie coraz bardziej. Jakie jest wyjście z takiej sytuacji? Nauczyć się znajdować w sobie ten pożądany stan umysłu, na tym poziomie rozwiązywać problemy, ustawiać wszystko we właściwym porządku i zrobić ład w swoim życiu.
 Wielu intryguje pojęcie „Paradoks” i straszą pojęcia:  „Świadomość”, przecież nikt nie chce, żeby tam mu ktoś grzebał. Stanowczo mówimy: każdy sam bez czyjegoś wtrącania się, bez pomocy specjalistów przechodzi proces transformacji, olśnienia. Jaka jest w tym procesie rola terapeuty? My tylko pokazujemy te drzwi, które możecie sami otworzyć albo nie i  zdecydować: przejść, wrócić czy zrezygnować z drogi. Tym co przejdą możemy powiedzieć, że za drzwiami czeka sporo ciekawego! Intryguje? Odpowiedź – spotkanie ze sobą chowa sporo tajemnic!
My zapraszamy na warsztaty tych, co  widzą i czują  potrzebę  zmian, czują potrzebę dostać „kopa” żeby znaleźć wyjście.

Ten trening pomaga:
1 .Spojrzeć na swój problem z innej strony,
2. Zapanować nad swoim problemem,
3. Poznać podstawy żywych systemów;
4. W wyniku treningu macie okazję zdobyć  osobiste doświadczenia i spostrzeżenia o  żywych systemach w pracy z  innymi ludźmi i ich problemami /często takie doświadczenia nam nie są dostępne na co dień/.
Preferujemy grupy  do 20 osób.

Prowadzący – Sergiej  Kusznir – coacher, ekspert w dziedzinie ukrytych procesów energoinformacyjnych w sferze małego i dużego biznesu. Jeden z niewielu poszukiwanych doradców teraz w Polsce.

Warszawa 18-19 lipca, od 10:00 do 18:00
UL. Targowa 56, Centrum Kreatywności
Tel: 601645813 Piotr Gutowski, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.hipnoza.com.pl

 

KONTO DLA PRZELEWÓW: 48 1140 2004 0000 3302 4252 0498
Tytułem: Usługa w zakresie 86.90/D
Cena standard 1000. Zarezerwuj swoje miejsce już TERAZ i skorzystaj z najlepszej oferty cenowej.

Możliwość konsultacji indywidualnych tak personalnie, jak i dla firm.
Zapraszam serdecznie!

červen 2019
Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

 

Centrum systémového modelování Provodnik - vždy pouze individuální, jedinečná a inovativní řešení pro jednotlivce, rodiny a podniky. Naši klienti a partneři se nacházejí na Ukrajině, v Rusku, Bělorusku, Polsku, České republice a Maďarsku. Vždy lpíme na hledání nových technologií pro realizaci toho, co ostatní považují za nemožné. Jsme otevřeni ke spolupráci s unikátními a zajímavými lidmi.

 

Veškerý materiál umístěný na těchto webových stránkách je chráněn zákonem o autorském právu. Jakékoliv přetištění nebo kopírování, úplné nebo částečné, je možné pouze po dohodě s námi.  Uvedení zdroje a autora v podobě přímého, otevřeného odkazu na naše webové stránky je podmínkou.

Copyright © Provodnik 2009-2015