Русский (RU)English (UK)Czech (CZ)

”W życiu nie ma paradoksów tam, gdzie nie ma człowieka”, - Sergiej Kusznir


Zapraszam 24-25 marca 2018 w Poznań na kurs Paradoksy Świadomości – praktyczne warsztaty z modelowania przyszłych wydarzeń.

Problemem czy zagadnieniem jest to, co człowiek sam to takim nazywa. To może być relacja z innymi, rodzinne czy jakieś inne pojęcie szczęścia, wolność finansowa czy inne rodzaj swobody, rozwój osobisty, zdrowie, a raczej jego brak, lenistwo, depresja, apatia, strach czy zadowolenie i tak dalej. Jest nim to wszystko, co człowiek próbuje w sobie zmienić, ale … z jakiegoś powodu nie może , nie potrafi sformułować sobie pożądanych celów, do nich zmierzać i w końcu osiągać.

Na przykład ktoś mówi:” Ja chcę założyć rodzinę” a tak naprawdę robi wszystko odwrotne. Czy on/ona są skuteczni? Tak, tylko w odwrotnym kierunku. Robią wszystko, żeby jej nie założyć. Okazuje się, że dopóki człowiek sam sobie nie uświadomi sensu zakładania rodziny, a raczej niezakładania, dopóty będzie krążyć w koło zaplątując się w sobie coraz bardziej. Jakie jest wyjście z takiej sytuacji? Nauczyć się znajdować w sobie ten pożądany stan umysłu, na tym poziomie rozwiązywać problemy, ustawiać wszystko we właściwym porządku i zrobić ład w swoim życiu.

Wielu intryguje pojęcie „Paradoks” i straszą pojęcia: „Świadomość”, przecież nikt nie chce, żeby tam mu ktoś grzebał. Stanowczo mówimy: każdy sam bez czyjegoś wtrącania się, bez pomocy specjalistów przechodzi proces transformacji, olśnienia. Jaka jest w tym procesie rola terapeuty? My tylko pokazujemy te drzwi, które możecie sami otworzyć albo nie i zdecydować: przejść, wrócić czy zrezygnować z drogi. Tym co przejdą możemy powiedzieć, że za drzwiami czeka sporo ciekawego! Intryguje? Odpowiedź – spotkanie ze sobą chowa sporo tajemnic!

My zapraszamy na warsztaty tych, co widzą i czują potrzebę zmian, czują potrzebę dostać „kopa” żeby znaleźć wyjście.

Ten kurs pomaga:
1 .Spojrzeć na swój problem z innej strony,
2. Zapanować nad swoim problemem,
3. Poznać podstawy żywych systemów;
4. W wyniku kursu macie okazję zdobyć osobiste doświadczenia i spostrzeżenia o żywych systemach w pracy z innymi ludźmi i ich problemami /często takie doświadczenia nam nie są dostępne na co dień/.

Preferujemy grupy do 20 osób, kurs trwa 2 dni.
Adres: Promienista 10, Suchy Las. Tel.722 368 194

Prowadzący – Sergiej Kusznir – certyfikowany expert z modelowania systemowego, certyfikowany specjalista ustawień systemowych, biznesmen, coach biznesowy.

Cena standard 1000 zl (przy opłacie do 10 marca 800zl). Zarezerwuj swoje miejsce już TERAZ i skorzystaj z najlepszej oferty cenowej.

Możliwość konsultacji indywidualnych jak personalnych, tak i dla firm.

Zapraszam serdecznie!

říjen 2019
Po Út St Čt So Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

 

Centrum systémového modelování Provodnik - vždy pouze individuální, jedinečná a inovativní řešení pro jednotlivce, rodiny a podniky. Naši klienti a partneři se nacházejí na Ukrajině, v Rusku, Bělorusku, Polsku, České republice a Maďarsku. Vždy lpíme na hledání nových technologií pro realizaci toho, co ostatní považují za nemožné. Jsme otevřeni ke spolupráci s unikátními a zajímavými lidmi.

 

Veškerý materiál umístěný na těchto webových stránkách je chráněn zákonem o autorském právu. Jakékoliv přetištění nebo kopírování, úplné nebo částečné, je možné pouze po dohodě s námi.  Uvedení zdroje a autora v podobě přímého, otevřeného odkazu na naše webové stránky je podmínkou.

Copyright © Provodnik 2009-2015