12-13 marca zapraszam na warsztat PARADOKS ŚWIADOMOŚCI we Wrocławiu
Русский (RU)English (UK)Czech (CZ)

12-13 marca zapraszam na warsztat PARADOKS ŚWIADOMOŚCI we Wrocławiu.

Każdy człowiek w życiu ma różne wyzwania, które próbuję przejść. To mogą być relacje z ludźmi, rodziną, problemy finansowe, w biznesie, ze zdrowiem, rozwojem osobistym, – które są spowodowane lenistwem, depresją, apatią, lub lękiem... Człowiek chciałby to zmienić, ale nie wie, jak.
Ktoś próbuję uzyskać porady psychologa, a ktoś udaje się do wróżki. Natomiast istnieje znacznie prostsza i skuteczniejsza metoda, dzięki której możesz dostać odpowiedź prosto z podświadomości, dla czego Ja chcę dobrze, ale nie mam.
Czy intryguję Cię pojęcie „Paradoks świadomości”? Czy chcesz poznać swój paradoks?
Pokażemy Ci drzwi, przez które przejdziesz samodzielnie, i podejmiesz decyzje: czy warto iść dalej, czy wrócić albo w ogóle zrezygnować z drogi.
Spotkanie ze sobą otwiera sporo tajemnic!
Zapraszamy na warsztaty tych, kto widzi i czuje potrzebę zmian, club potrzebuje „kopa” aby iść do przodu.  

Warsztat pomoże:
1. Spojrzeć na swój problem z innej strony.
2. Zapanować nad swoją sytuacją i rozwiązać ją.
3. W trakcie warsztatu dostaniesz odpowiedzi na wielu swoich pytań, nie ma różnicy, na jaki temat czy to dotyczy biznesu, czy związku. Dowiesz się na temat blokad, o których nawet nie wiedziałeś, że masz.
Warsztat trwa 2 dni.

Prowadzący – Sergiej Kusznir – certyfikowany ekspert z modelowania systemowego, certyfikowany specjalista ustawień systemowych, coach biznesowy.

Kontakty: 663631091

červen 2023
Po Út St Čt So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

 

Centrum systémového modelování Provodnik - vždy pouze individuální, jedinečná a inovativní řešení pro jednotlivce, rodiny a podniky. Naši klienti a partneři se nacházejí na Ukrajině, v Rusku, Bělorusku, Polsku, České republice a Maďarsku. Vždy lpíme na hledání nových technologií pro realizaci toho, co ostatní považují za nemožné. Jsme otevřeni ke spolupráci s unikátními a zajímavými lidmi.

 

Veškerý materiál umístěný na těchto webových stránkách je chráněn zákonem o autorském právu. Jakékoliv přetištění nebo kopírování, úplné nebo částečné, je možné pouze po dohodě s námi.  Uvedení zdroje a autora v podobě přímého, otevřeného odkazu na naše webové stránky je podmínkou.

Copyright © Provodnik 2009-2015