Русский (RU)English (UK)Czech (CZ)

18-19 listopada 2017, Warszawa. Seminarium: Paradoksy Świadomości – praktyczne warsztaty z modelowania systemowego.18-19 listopada 2017, Warszawa.
Seminarium: Paradoksy Świadomości – praktyczne warsztaty z modelowania systemowego.

”W życiu nie zawiera paradoksów tam, gdzie nie ma człowieka”, - Sergiej  Kusznir


Problemem czy zagadnieniem jest to, co człowiek sam to takim nazywa. To może być relacja z innymi, rodzinne czy jakieś inne pojęcie szczęścia, wolność finansowa czy inne rodzaj swobody, rozwój osobisty, zdrowie, a raczej jego brak, lenistwo, depresja, apatia, strach czy zadowolenie i tak dalej. Jest nim to wszystko, co człowiek  próbuje w sobie  zmienić, ale … z jakiegoś powodu nie może , nie potrafi sformułować sobie  pożądanych celów, do nich zmierzać i w końcu osiągać.
Na przykład ktoś mówi:” Ja chcę założyć rodzinę” a tak naprawdę robi wszystko odwrotne. Czy on/ona są skuteczni? Tak, tylko w odwrotnym kierunku. Robią wszystko,  żeby jej nie założyć. Okazuje się, że dopóki człowiek sam sobie nie uświadomi  sensu  zakładania rodziny, a raczej niezakładania, dopóty będzie krążyć w koło zaplątując się w sobie coraz bardziej. Jakie jest wyjście z takiej sytuacji? Nauczyć się znajdować w sobie ten pożądany stan umysłu, na tym poziomie rozwiązywać problemy, ustawiać wszystko we właściwym porządku i zrobić ład w swoim życiu.
 Wielu intryguje pojęcie „Paradoks” i straszą pojęcia:  „Świadomość”, przecież nikt nie chce, żeby tam mu ktoś grzebał. Stanowczo mówimy: każdy sam bez czyjegoś wtrącania się, bez pomocy specjalistów przechodzi proces transformacji, olśnienia. Jaka jest w tym procesie rola terapeuty? My tylko pokazujemy te drzwi, które możecie sami otworzyć albo nie i  zdecydować: przejść, wrócić czy zrezygnować z drogi. Tym co przejdą możemy powiedzieć, że za drzwiami czeka sporo ciekawego! Intryguje? Odpowiedź – spotkanie ze sobą chowa sporo tajemnic!
My zapraszamy na warsztaty tych, co  widzą i czują  potrzebę  zmian, czują potrzebę dostać „kopa” żeby znaleźć wyjście.

Ten trening pomaga:
1 .Spojrzeć na swój problem z innej strony,
2. Zapanować nad swoim problemem,
3. Poznać podstawy żywych systemów;
4. W wyniku treningu macie okazję zdobyć  osobiste doświadczenia i spostrzeżenia o  żywych systemach w pracy z  innymi ludźmi i ich problemami /często takie doświadczenia nam nie są dostępne na co dień/.
Preferujemy grupy  do 20 osób.

Prowadzący – Sergiej  Kusznir – coacher, ekspert w dziedzinie ukrytych procesów energoinformacyjnych w sferze małego i dużego biznesu. Jeden z niewielu poszukiwanych doradców teraz w Polsce.

Warszawa 18-19 lipca, od 10:00 do 18:00
UL. Targowa 56, Centrum Kreatywności
Tel: 601645813 Piotr Gutowski, mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
www.hipnoza.com.pl

 

KONTO DLA PRZELEWÓW: 48 1140 2004 0000 3302 4252 0498
Tytułem: Usługa w zakresie 86.90/D
Cena standard 1000. Zarezerwuj swoje miejsce już TERAZ i skorzystaj z najlepszej oferty cenowej.

Możliwość konsultacji indywidualnych tak personalnie, jak i dla firm.
Zapraszam serdecznie!

June 2019
M T W T F S S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

 

“Provodnik systemic modeling center” – always only individual, unique and innovative solutions for person, family, and business. Our clients and partners are located in Ukraine, Russia, Belorussia, Poland, Czech Republic, and Hungary. We always search for new methods to accomplish things deemed impossible by others. We are open to cooperation with unique and interesting people.

All the information presented on the website is protected by the copyright law. Any reprinting, or copying, full or partial, is possible only upon our approval. Indication of the source and author should be provided as a direct, open reference to our site. © Provodnik 2009-2015"