24-25 marca 2018 w Poznań na kurs Paradoksy Świadomości – praktyczne warsztaty z modelowania przyszłych wydarzeń
Русский (RU)English (UK)Czech (CZ)

”W życiu nie ma paradoksów tam, gdzie nie ma człowieka”, - Sergiej Kusznir


Zapraszam 24-25 marca 2018 w Poznań na kurs Paradoksy Świadomości – praktyczne warsztaty z modelowania przyszłych wydarzeń.

Problemem czy zagadnieniem jest to, co człowiek sam to takim nazywa. To może być relacja z innymi, rodzinne czy jakieś inne pojęcie szczęścia, wolność finansowa czy inne rodzaj swobody, rozwój osobisty, zdrowie, a raczej jego brak, lenistwo, depresja, apatia, strach czy zadowolenie i tak dalej. Jest nim to wszystko, co człowiek próbuje w sobie zmienić, ale … z jakiegoś powodu nie może , nie potrafi sformułować sobie pożądanych celów, do nich zmierzać i w końcu osiągać.

Na przykład ktoś mówi:” Ja chcę założyć rodzinę” a tak naprawdę robi wszystko odwrotne. Czy on/ona są skuteczni? Tak, tylko w odwrotnym kierunku. Robią wszystko, żeby jej nie założyć. Okazuje się, że dopóki człowiek sam sobie nie uświadomi sensu zakładania rodziny, a raczej niezakładania, dopóty będzie krążyć w koło zaplątując się w sobie coraz bardziej. Jakie jest wyjście z takiej sytuacji? Nauczyć się znajdować w sobie ten pożądany stan umysłu, na tym poziomie rozwiązywać problemy, ustawiać wszystko we właściwym porządku i zrobić ład w swoim życiu.

Wielu intryguje pojęcie „Paradoks” i straszą pojęcia: „Świadomość”, przecież nikt nie chce, żeby tam mu ktoś grzebał. Stanowczo mówimy: każdy sam bez czyjegoś wtrącania się, bez pomocy specjalistów przechodzi proces transformacji, olśnienia. Jaka jest w tym procesie rola terapeuty? My tylko pokazujemy te drzwi, które możecie sami otworzyć albo nie i zdecydować: przejść, wrócić czy zrezygnować z drogi. Tym co przejdą możemy powiedzieć, że za drzwiami czeka sporo ciekawego! Intryguje? Odpowiedź – spotkanie ze sobą chowa sporo tajemnic!

My zapraszamy na warsztaty tych, co widzą i czują potrzebę zmian, czują potrzebę dostać „kopa” żeby znaleźć wyjście.

Ten kurs pomaga:
1 .Spojrzeć na swój problem z innej strony,
2. Zapanować nad swoim problemem,
3. Poznać podstawy żywych systemów;
4. W wyniku kursu macie okazję zdobyć osobiste doświadczenia i spostrzeżenia o żywych systemach w pracy z innymi ludźmi i ich problemami /często takie doświadczenia nam nie są dostępne na co dień/.

Preferujemy grupy do 20 osób, kurs trwa 2 dni.
Adres: Promienista 10, Suchy Las. Tel.722 368 194

Prowadzący – Sergiej Kusznir – certyfikowany expert z modelowania systemowego, certyfikowany specjalista ustawień systemowych, biznesmen, coach biznesowy.

Cena standard 1000 zl (przy opłacie do 10 marca 800zl). Zarezerwuj swoje miejsce już TERAZ i skorzystaj z najlepszej oferty cenowej.

Możliwość konsultacji indywidualnych jak personalnych, tak i dla firm.

Zapraszam serdecznie!

September 2020
M T W T F S S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

 

“Provodnik systemic modeling center” – always only individual, unique and innovative solutions for person, family, and business. Our clients and partners are located in Ukraine, Russia, Belorussia, Poland, Czech Republic, and Hungary. We always search for new methods to accomplish things deemed impossible by others. We are open to cooperation with unique and interesting people.

All the information presented on the website is protected by the copyright law. Any reprinting, or copying, full or partial, is possible only upon our approval. Indication of the source and author should be provided as a direct, open reference to our site. © Provodnik 2009-2015"