24-25 marca 2018 w Poznań na kurs Paradoksy Świadomości – praktyczne warsztaty z modelowania przyszłych wydarzeń
Русский (RU)English (UK)Czech (CZ)

”W życiu nie ma paradoksów tam, gdzie nie ma człowieka”, - Sergiej Kusznir


Zapraszam 24-25 marca 2018 w Poznań na kurs Paradoksy Świadomości – praktyczne warsztaty z modelowania przyszłych wydarzeń.

Problemem czy zagadnieniem jest to, co człowiek sam to takim nazywa. To może być relacja z innymi, rodzinne czy jakieś inne pojęcie szczęścia, wolność finansowa czy inne rodzaj swobody, rozwój osobisty, zdrowie, a raczej jego brak, lenistwo, depresja, apatia, strach czy zadowolenie i tak dalej. Jest nim to wszystko, co człowiek próbuje w sobie zmienić, ale … z jakiegoś powodu nie może , nie potrafi sformułować sobie pożądanych celów, do nich zmierzać i w końcu osiągać.

Na przykład ktoś mówi:” Ja chcę założyć rodzinę” a tak naprawdę robi wszystko odwrotne. Czy on/ona są skuteczni? Tak, tylko w odwrotnym kierunku. Robią wszystko, żeby jej nie założyć. Okazuje się, że dopóki człowiek sam sobie nie uświadomi sensu zakładania rodziny, a raczej niezakładania, dopóty będzie krążyć w koło zaplątując się w sobie coraz bardziej. Jakie jest wyjście z takiej sytuacji? Nauczyć się znajdować w sobie ten pożądany stan umysłu, na tym poziomie rozwiązywać problemy, ustawiać wszystko we właściwym porządku i zrobić ład w swoim życiu.

Wielu intryguje pojęcie „Paradoks” i straszą pojęcia: „Świadomość”, przecież nikt nie chce, żeby tam mu ktoś grzebał. Stanowczo mówimy: każdy sam bez czyjegoś wtrącania się, bez pomocy specjalistów przechodzi proces transformacji, olśnienia. Jaka jest w tym procesie rola terapeuty? My tylko pokazujemy te drzwi, które możecie sami otworzyć albo nie i zdecydować: przejść, wrócić czy zrezygnować z drogi. Tym co przejdą możemy powiedzieć, że za drzwiami czeka sporo ciekawego! Intryguje? Odpowiedź – spotkanie ze sobą chowa sporo tajemnic!

My zapraszamy na warsztaty tych, co widzą i czują potrzebę zmian, czują potrzebę dostać „kopa” żeby znaleźć wyjście.

Ten kurs pomaga:
1 .Spojrzeć na swój problem z innej strony,
2. Zapanować nad swoim problemem,
3. Poznać podstawy żywych systemów;
4. W wyniku kursu macie okazję zdobyć osobiste doświadczenia i spostrzeżenia o żywych systemach w pracy z innymi ludźmi i ich problemami /często takie doświadczenia nam nie są dostępne na co dień/.

Preferujemy grupy do 20 osób, kurs trwa 2 dni.
Adres: Promienista 10, Suchy Las. Tel.722 368 194

Prowadzący – Sergiej Kusznir – certyfikowany expert z modelowania systemowego, certyfikowany specjalista ustawień systemowych, biznesmen, coach biznesowy.

Cena standard 1000 zl (przy opłacie do 10 marca 800zl). Zarezerwuj swoje miejsce już TERAZ i skorzystaj z najlepszej oferty cenowej.

Możliwość konsultacji indywidualnych jak personalnych, tak i dla firm.

Zapraszam serdecznie!

Ноябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Центр системного моделирования "Проводник" - всегда только индивидуальные, уникальные и инновационные решения для личности, семьи и бизнеса. Наши клиенты и партнеры находятся в Украине, России, Белоруссии, Польше, Чехии, Венгрии. Всегда находимся в поисках новых технологий для осуществления того что другие считают невозможным. Открыты к сотрудничеству с уникальными и интересными людьми.

Весь материал размещенный на сайте защищен законом о защите авторских прав. Любая перепечатка, или копирование, полное либо частичное возможно только после согласования с нами. Указание источника и автора обязательно в виде прямой, открытой ссылки на наш сайт. © Проводник 2009-2015 Кушнир Сергей